חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה הוקמה בשנת 2002 ובמהלך שנות פעילותה רכשה ניסיון ומוניטין עשיר בהשלמת עבודות גמר בשוק דירות ובתי יוקרה. החברה הורמה על ידי אנטולי פינקלשטיין אשר הינו המנכ"ל שלה והאחראי לשיוור, ניהול כללי וקשרי לקוחות ואדריכלים. מיכאל פרידמן הנו מנהל תפעול, פרויקטים בשטח וכוח אדם. 

חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה, דוגלת בהשלמת על עבודה בצורה מקצועית ומיומנת, זאת תוך הקדשת מלוא תשומת הלב לכל היבטי הפרויקט, מחשבה יצירתית מחוץ לקופסא והתאמה מדויקת ואיכותית של פתרונות מובילים למגוון רחב של צרכים, בין אם עיצוביים ובין אם פונקציונליים. 

החברה מבצעת מגוון רחב של פרויקטים בתחום בתי יוקרה, דירות, משרדים ושטחי מסחר שונים בכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי של חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה, שם דגש על שילובם של אלמנטים דקורטיביים והנדסיים גם יחד בכל היבטי השיפוץ של ביתכם בכך מעניק לכל אדם את האפשרות ליהנות ממראה חדשני ויוקרתי ואווירה מפנקת ונינוחה במיוחד. 

הבטיחו גם אתם את קבלת המענה האיכותי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם צוות חברת TOMI – ניהול פרויקטים ובניה כבר היום. מידע נוסף, חייגו למספר 052-4827400 או בקרו באתר https://www.tomi.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here