אין תחושה נפלאה יותר מזו של רגע הכניסה הביתה בסיומו של יום עבודה ארוך. זה המקום בו ניתן להוריד נעליים ולנוח מכל הדאגות של העולם בסביבה נינוחה ומעוצבת אשר עונה באופן מושלם על כל העדפה אישית שלכם. שירן דדיה – אדריכלות ועיצוב פנים, שמחה לעמוד לשירותם ומסייעת לאינספור לקוחות בעיצוב פנים ייחודי ומרשים בהתאמה אישית, זאת בין אם מדובר על לקוחות עסקיים או פרטיים. המשרד ממוקם בחיפה הינו משרד המתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה ובתי עסק. המשרד הוקם ומנוהל ע"י שירן דדיה, בעלת ניסיון של למעלה משמונה שנים בתכנון ועיצוב.

המשרד מתמחה בהתאמה של פתרונות יצירתיים ושילוב של אסתטיקה בכל היבטי העיצוב, בכל פינה ובכל חלל. שירן עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח בכל שלב ומקפידה על שקיפות ואמינות בכל עת. המשרד מקפיד על הענקת השירות האישי והאדיב ביותר, זאת על מנת להפוך את תהליך עיצוב ביתכם או משרדכם למסע ייחודי ומרגש אשר מסייע לכם לבטא את עצמכם וליהנות מן המענה האיכותי והמרשים ביותר בו אתם מעוניינים. 

לקבלת מידע נוסף, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם שירן דדיה – אדריכלות ועיצוב פנים כבר היום במספר הטלפון 0545401424 או לבקר באתר בכתובת – http://www.sdsd.co.il.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here