סטודיו פנימה הוקם בשנת 2008 בשכונת הכרם בירושלים. את הסטודיו הקימו חגית ויונתן גרוסמן. זאת, מתוך רצון להקים בית בו יתקיימו שלל פעילויות גוף עם ערך מוסף. עיסוקיו המרכזיים של הסטודיו מתמקדים בתחומים הבאים: התנועה, המחול והיוגה. כלומר, האמונה הבסיסית של הסטודיו דוגלת בשילוב העולמות הללו – תוך הבנה והפריה הדדית. בזכות העקרונות הפיזיים התנועתיים האלו, אנו נוכל לבצע כל פעולה שנבחר – כאשר הגוף שלנו יתמודד עם האתגר בהצלחה.

במסגרת שיעורי המחול שמעביר סטודיו פנימה לילדים ולנוער, הדגש הוא על האהבה למחול ולתנועה – תוך הבעה אישית ואימפרוביזציה. זאת, במקום שימת הדגש על ההחצנה או הרצון לספק "שואו". דרך פעולה וחשיבה זו מציעה חווית תנועתית ללא תחרות – כמו גם בניית כלים פיזיים, תנועתיים ונפשיים להמשך החיים.

שיעורי היוגה שמציע סטודיו פנימה מתבססים על שיטה מדויקת, רכה ועוצמתית: שיטת ויג'נה. כלומר, המטרה העיקרית הינה לנסות ולהרגיש איכות פיזית-תודעתית מסוימת בתנוחה. זאת, תוך הקשבה למגבלות הגוף – ומבלי לדחוף אותו בכוח לתנוחה לכאורה "מרשימה" יותר, אך לא מבוססת ואולי מכאיבה. 

השיעורים והמפגשים שמציע סטודיו פנימה הינם מגוונים, מיועדים לילדים, בני נוער ולמבוגרים, וכוללים: שיעורי יוגה, סדנאות יוגה, שיעור מחול מודרני, מופעי מחול, שיעורי בלט קלאסי ועוד. בכל מפגש, נשמר היחס האישי של המורה לכל תלמיד. 

לפרטים נוספים, בקר באתר: http://www.studiopnima.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here