תחומי עיסוקו של עורך דין משה בורנשטיין כוללים את הנושאים הבאים: דיני תעבורה, דיני נזיקין והדין הפלילי. למשרד עורכי דין זה ניסיון רב, ידע מעמיק, כמו גם מכשרה מקיפה בתחומי עיסוקו השונים – תוך התמקצעות רחבת הקף. 

עורך דין משה בורנשטיין שימש בעברו כקצין משטרה בכיר בתחום המבצעים והתעבורה. כמו כן, לאורך תקופת שירותו במשטרה, נחשף עו"ד משה בורנשטיין הן להיבט המשפטי והן להיבט הפלילי של עבודתו. לאור כל זאת, הוא צבר ידע וניסיון מרשים בתחום הפלילי – כולל הוכחות של עבירות פליליות אסורות כדוגמת: רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות שימוש וסחר בסמים, גניבה, שוד וכן הלאה.

כמו כן, עורך דין משה בורנשטיין מסייע ללקוחותיו במסגרת דיני התעבורה, כאשר התיקים עוסקים במקרים כדוגמת: נהיגה תחת השפעת אלכוהול, פסילת רישיון, מחיקת נקודות תעבורה ועוד. 

עורך דין משה בורנשטיין פועל מתוך תחושת שליחות ועניין רב להוכיח את חפותם של לקוחותיו הנאשמים – גם כאשר מדובר במקרים סבוכים ומאתגרים במיוחד. לעורך דין זה היכולת, הניסיון, ההבנה והסבלנות לטפל בכל תיק. זאת ועוד, כאשר המענה שניתן לקהל הלקוחות מתנהל במקצועיות הדרושה, בשקיפות, באמינות ובאדיבות. שירות זה ניתן בפריסה ארצית – תוך גיבוש האסטרטגיה המדויקת שתשרת את האינטרס של הלקוח. 

לפרטים נוספים, בקרו באתר: http://moshelaw.co.il או בטלפון: 8266570 – 04

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here