חברת "עוז כספות" מתמחה בייצור, שירות ובשיווק של כל סוגי הכספות והמוצרים הנלווים. חברה זו היא מהמובילות בארץ בתחום עיסוקה בכל הנוגע אל ייצור הכספות, פיתוח והרכבות מיוחדות. למעשה, מוצרים אלו, העומדים בסטנדרט איכות גבוה, משמשים כמודל לחיקוי מצד חברות רבות בענף. 

בנוסף, חשוב לציין כי חברת "עוז כספות" מוכרת על ידי רוב חברות הביטוח בארץ כיצרן אמין, המחזיק במוצרים בטוחים, איכותיים ואמינים. מעבר לכך, מוצרי החברה נמצאים ברוב הגופים והמוסדות הגדולים בארץ – החל מכספות ביתיות, כספות למשרד, כספות חסינות אש ועוד. 

בבואכם לפנות אל חברת "עוז כספות", תקבלו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. ראשית, יתקבל ייעוץ מוקפד בטרם רכישת הכספת. ייעוץ זה כולל, בין היתר, את איתור המיקום המתאים ביותר עבור התקנת הכספת. בהמשך, תינתן הצעת מחיר עבור הכספת הרלוונטית. זאת, בהתאם לדרישות חברת הביטוח, מיקום הכספת והנפח שלה, התקציב של הלקוח וכן הלאה. כמו כן, תתבצע הובלה של הכספת והתקנתה המקצועית, במחיר אטרקטיבי ובהתאם לתאריך אספקה הוגן. מעבר לכך, יינתן ללקוח הסבר תפעולי כמו גם הדרכה מקיפה לגבי השימוש בכספת – לצד הוצאת אישור לביטוח, ואחריות מקיפה עבור המוצר. 

לפרטים נוספים, בקרו באתר: https://www.ozsafes.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here