עו"ד פלילי שי גרין מחזיק בתואר ראשון במדעי המחשב ובמשפטים, כמו גם בתואר שני במשפטים עם התמחות במשפט הפלילי. בעברו, טרם יצא לדרך עצמאית והקים את משרדו, עבד עורך דין שי גרין במחלקת החנינות והפרקליטות הפלילית במשרד המשפטים. בהתאם, ולאור היכרותו וניסיונו המעמיק עם המערכת, מיישם עו"ד גרין את הידע שצבר בעבודתו – ומסייע ללקוחותיו נאמנה ובמקצועיות רבה. 

תחומי העיסוק של עו"ד פלילי שי גרין כוללים, בין היתר, סיוע בעבירות אלימות, עבירות מין, עבירות מרמה, עבירות מחשב ואינטרנט, עבירות סמים ועבירות רכוש. בנוסף, מעניק עו"ד גרין ייעוץ וליווי בטרם החקירה, מופיע בשימועים לפי רשויות התביעה, מייצג את לקוחותיו מול ערכאות המשפט השונות – ובמקרה הצורך, גם בשלב ריצוי העונש ולאחריו. 

מעבר לכך, מעניק עו"ד פלילי שי גרין מגוון שירותים משלימים בתחום המשפט הפלילי והמנהלי. שירותים אלו כוללים למשל, סיוע בהגשת בקשות חניה, בקשה לסגירת תיק החקירה, עתירות אסירים ואף מחיקת רישום פלילי או משטרתי. עבודת ייצוג החשודים, הנאשמים, האסירים ונפגעי העבירה מתנהלת במקצועיות הדרושה, באמינות ובשקיפות מלאה. זאת ועוד, ברמת זמינות גבוהה ותחושת צדק מעל לכל. בשל כך, מחזיק משרדו של עו"ד גרין שלל סיפורי הצלחה ולקוחות מרוצים. 

לפרטים נוספים, בקרו באתר: https://law-sg.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here