עו"ד ליאור אבן עזרא

0
546

משרד ליאור אבן עזרא עורכי דין עוסק בדין האזרחי, בעיקר חדלות פירעון.

המשרד מייצג חייבים בלבד בהליכים מול הממונה או מול רשם ההוצאה לפועל וידוע באחוזי ההצלחה הגבוהים במיוחד שלו בהשגת הפטרים, גם במקרים שנראים נואשים מלכתחילה, וזכה לאזכורים רבים בתקשורת.

כמו כן, ידוע בסטנדרטים המחמירים שלו בכל הקשור לעבודה מסודרת מול גופים כמו: בתי המשפט, הנאמנים ורשמי ההוצאה לפועל.

עו"ד ליאור אבן עזרא דובר עברית, אנגלית וערבית ומסייע לכל מי שנקלע לקשיים תוך חירוף נפש והקרבה בלתי נלאית להשגת היעד ולהעמדת החייב על רגליו, כך שיוכל להתחיל מחדש את חייו הכלכליים.

התחומים העיקריים שבהם עוסק המשרד:

ייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון (פשיטת רגל):

בשלב השיחה הראשונה עו"ד שומע את כל שעל ליבו של החייב, מזמין אותו לפגישת ייעוץ ראשונית לשם בחינת המסלול המתאים ביותר עבורו על מנת להיחלץ מהחובות.

טרם כל כניסה להליך נעשה ניסיון מקדים להגיע להסדר עם הנושים ככל שהדבר אפשרי והלקוח מגלה הסכמה לכך.

ייפוי כוח מתמשך:

עריכת ייפוי כוח מתמשך בהתאם לחוק האפוטרופסות.

מחיקת רישום BDI שלילי:

דירוג אשראי שלילי הוא תולדה של התנהלות לקויה מול גופי האשראי ובכללם, הבנקים. לדירוג אשראי שלילי ישנן השלכות המעיבות על הלקוח בהתנהלותו מול הבנקים, כגון: אי מתן הלוואה, או לחלופין,  מתן הלוואה בסכומים נמוכים למדי תוך קביעת ריבית גבוהה למדי. במצב זה, עו"ד בוחן את דו"ח האשראי, מנסה לאתר פגמים שנמצאים בו ומפעיל את סמכותו בחוק לתיקון/מחיקת רישום אשראי שלילי.

פירוק חברות:

לא אחת קורה שבעלי מניות בחברה גמרו בדעתם להביא לסוף דרכה. פירוק חברה נובע לרוב עקב היקלעותה למצב של חדלות פירעון, עם זאת, קיימים לא מעט מקרים שבהם נדרש הליך הפירוק עקב חוסר עניין של בעלי החברה, חוסר כדאיות כלכלית או סכסוכים פנימיים.

תפקידו של עו"ד במשרד הוא ללוות את מקבלי ההחלטות בדבר הפירוק ולהוביל את ההליך באופן כזה שהוא יהיה מהיר ככל שניתן, ובמינימום הוצאות, כאשר מתעוררות תביעות בין בעלי המניות או העובדים או כל צד שיש לו עניין בחברה המיועדת לפירוק, עו"ד מייצג את הלקוח בתביעות אלה.

קראו את המאמר בנושא פירוק חברה מהאתר של עו"ד ליאור אבן עזרא.

היות וכל כך הרבה עסקים ואנשים פרטיים נקלעים למצב של חדלות פירעון ונאלצים לעמוד חסרי אונים מול הנושים, לרוב, מדובר בתאגידים כמו בנקים, חברות ביטוח ואשראי שיש להם סוללה משומנת של עורכי דין וחברות גבייה שלא בוחלים באמצעים על מנת לגבות מהחייב את החוב אף בצעדים שאינם חוקיים כמו חדירה לפרטיות, מעקבים, הטרדות ואיומים, קיים צורך הולך וגובר של הגנה מפני הגופים הללו ועו"ד אבן עזרא עושה זאת בכבוד רב במשך מספר שנים.

המשרד מעניק שירות ללקוחות מכל הארץ וידוע ביחס החם והאישי המוענק.

מצב של חדלות פירעון יכול לקרות לכל אחד, במיוחד בתקופה האחרונה, לאיש הייטק שפוטר מעבודתו ועד לאדם חולה שנזקק לטיפול רפואי מציל חיים ונטל הלוואות שלא הצליח לפרוע, ועד לראשון הטייקונים, כולם.

אל תתביישו, לא פשעתם אלא עברתם "תאונה כלכלית" שמדינה מפותחת מבינה שזו סיטואציה שכיחה שמחייבת עזרה מצידה ומשכך, גופים רבים מטעם המדינה כמו בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל, נחלצים לסייע לחייבים להסדיר את חובותיהם ולתת להם להמשיך בשגרת החיים התקינה, הכל תלוי כמובן איך עורך הדין מציג את המקרה שלכם ויודע לבטא את יכולותיו היצירתיות.

אתר אינטרנט: https://www.insolvencylawyer.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here