סוניה יפעת יובל

0
434
סוניה יפעת יובל

החיים מובילים אותנו בדרכים שונות ומציבים בפני כל אחד ואחת מאתנו לא מעט אתגרים מורכבים. הדברים עשויים להיות בעלי השפעה רבה על חיי של האדם הפרטי כמו גם היכולת שלו להתמודד עם מערכת יחסים זוגית. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הבעיות המורכבות הללו בסביבה תומכת ומכילה ולרכוש את הכישורים והמיומנויות הנחוצות לשיפור איכות החיים והזוגיות באופן משמעותי, מומלץ יהיה להיעזר במאמנת אישית וזוגית סוניה יפעת יובל. 

סוניה הינה בעלת הסמכה מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך במסלול זוגיות ומכון יוזמות. היא מתמחה בייעוץ וליווי נשים, גברים וזוגות בפרק א' ו-ב', ליווי יחידים וזוגות בצמתים שונים במהלך חיי הזוגיות וההתמודדות של אם/אב חד הוריים. הסדנאות השונות מהן תוכלו ליהנות כאן מעניקות לכל משתתף ומשתתפת את הכלים הנחוצים לגילוי עצמי, שיפור יכולת התקשורת הזוגית ובניית אינטימיות כנה ומכילה. 

גם אם נדמה לכם שאין שום דרך בה ניתן לתקן את המצב, חשוב יהיה לזכור כי במהלכו של מסע מופלא בליווי המקצועי של סוניה, תוכלו לקבל הכלים הנחוצים להתמודדות יעילה עם היומיום ומצבי המשבר שבהם, זאת בין אם אתם בזוגיות ובין אם לא. 

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם סוניה בטלפון 052-5533233 כבר היום, או לבקר באתר http://www.soniayovel.com לקבלת פרטים נוספים אודות הסדנאות וההרצאות השונות שעומדות לבחירתכם. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here