משרד עורכי דין ונוטריון זאב ליסון ושות' נוסד בשנת 1994 על ידי עו"ד זאב ליסון, עם שחרורו מצה"ל בדרגת אל"מ – ולאחר שמילא מגוון תפקידים בכירים בפרקליטות הצבאית. בשנת 1976 הוסמך עורך דין זאב ליסון, כאשר מאז ועד היום צבר ניסיון רב בתחום עיסוקו.

תחומי העיסוק של משרד עורכי דין ונוטריון זאב ליסון ושות' כוללים את המשפט האזרחי-המסחרי, דיני מקרקעין, הפקעת קרקעות ותכנון ובניה, משפט צבאי ופלילי, דיני ירושה ומעמד אישי, שירותים נוטריונים כמו גם סיוע בקבלת אזרחות ליטאית. 

ה"אני מאמין" של משרד זה כולל שירות משפטי מקצועי, זמין, יעיל ואמין – ברמה גבוהה וללא כל פשרות. זאת ועוד, תוך מציאת הפתרונות היצירתיים ביותר, הנתפרים בדיוק רב לצורכי הלקוח. 

כמו כן, משרד עורכי דין ונוטריון זאב ליסון ושות' מתמחה בייעוץ, בטיפול ובליווי התהליך להשגת אזרחות ליטאית ודרכון אירופאי – לרבות איתור המסמכים הדרושים בליטא. במקביל, ניתנים גם שירותי תרגום, הכנה ואישור של כל המסמכים והאישורים הנוטריונים הרלוונטיים לתהליך. 

בין לקוחות המשרד, ניתן למנות חברות ממשלתיות, בנקים למשכנתאות, תאגידים כמו גם לקוחות פרטיים. המענה הניתן ללקוחות ציבוריים, מוסדיים ופרטיים אלו הינו מהמעלה הראשונה – תוך התאמת האסטרטגיה ללקוח. הכול, תוך קידום האינטרסים שלו. 

לפרטים נוספים, בקרו באתר: https://lissonlaw.co.il

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here