מכון טכנולג

0
204
מכון טכנולג

חברת טכנולג המיומנת הוקמה בשנת 2003 על ידי מיכה חייט ואבי טלמור, אשר הביאו לחברה ניסיון וידע עשיר של 40 שנה בתחום האורתופדיה. החברה מתמחה בייצור והתאמה אינדיבידואלית של מגוון מוצרים אורתופדיים חדשניים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. בין שירותי החברה ניתן לציין גם ייצור והתאמת פרוטזות לרגליים, התאמת מדרסים, והתאמת מוצרים אורטופדיים נוספים אחרים.

חברת טכנולג פועלת בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם בתחום האורתופדיה ובכל ממשיכה לצבור ידע וניסיון עשיר בתחום הרגליים התותבות והמדרסים האורתופדיים והתאמתם באופן אינדיבידואלי לכל אחד ואחת. ההתאמה מתבצעת לאחר בחינה של מצבכם הבריאותי, הצרכים שלכם והדרישות שלכם מאותם פתרונות חדשניים ומתקדמים. צוות טכנולג מלווה כל לקוח ומטופל החל מהשלב ההתחלתי של התאמת הפרוטזה או המדרסים ועד סופו ביצירתו של המענה האורתופדי התואם את העדפותיו וצרכיו האישיים של כל אדם. 

טכנולג מעניקה את שירותי לא רק ללקוחות פרטיים אלא עובדת בשיתוף פעולה עם משרד הביטחון, משרד הבריאות, אנשי צבא וכוחות הביטחון וספורטאים רבים שמתחרים בתחרויות פרא-אולימפיות. כאן תוכלו ליהנות ממענה מקצועי, שירות חם ויחס אישי אשר שם לעצמו כמטרה להתאים את המענה החדשני ביותר לכל אדם באופן אישי. 

לקבלת מענה לכל שאלה ובקשה בנושא, צרו קשר עם חברת טכנולג במספר הטלפון 03-909-8148 או בקרו באתר http://technoleg.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here