מילוא קירור חיפה בע”מ

0
412
מילוא קירור חיפה בע”מ

חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” הוותיקה והמיומנת בתחומה הינה אחת מתוך החברות המובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מעמידה בפני לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות קירור איכותיים ומתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים אשר מיוצרים על ידי מיטב החברות האירופאיות.

צוות החברה מסייע בליווי וייעוץ מקצועי בבחירת מערכת הקירור בה אתם מעוניינים לצד תחזוקה ותיקון של מקררים ומקפיאים קיימים על ידי טכנאי מקררים מסחריים מוסמכים. החברה מעמידה לרשותכם שנים ארוכות של ניסיון עשיר, מקצועיות ומוניטין מרשים אותו צברה לאורך שנות פעילותה הרבות. 

בין אם אתם מחפשים אחר מעדניות בגדלים השונים, מקררים פתוחים למוצרי חלב ומעדנים, מקפיאים לתצוגה ואחסון, דלפקים מנירוסטה, מקררים ומקפיאים לעוגות או אפילו פתרונות קירור לחברות ומשווקים, אין ספק כי חברת "מילוא קירור חיפה בע"מ" תהיה זו אשר תסייע בהתאמה של פתרונות הקירור החדשניים והאיכותיים ביותר לכל צורך ובקשה אינדיבידואלית שלכם. 

הבטיחו גם אתם את רכישתם של המקררים, מקפיאים וחדרי הקירור אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וצרו קשר במספר הטלפון  03-5626265 או השאירו פרטים באתר https://www.milo.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here