מוקד שי-מור

0
455
מוקד שי-מור

שי-מור הוותיקה והמנוסה מחזיקה זה למעלה משלושה עשורים של ניסיון ומוניטין מרשים בתחום מערכות מתקדמות. החברה מעניקה את שירותיה לאלפי לקוחות מרוצים מהמגזר הפרטי, העסקי, מועצות אזוריות, האוניברסיטה העברית, תעבורה, אלדן שירותי דרך, תמיג, א.מ.א. ספנות, ונטה, שמרלינג סינכרו, משרד הביטחון, שגרירות אוסטרליה ורבים נוספים. 

הצוות המקצועי של שי-מור שם דגש על התאמת המענה האיכותי לו אתם זקוקים בצורה מדויקת לכל צורך, העדפה או בקשה. אנשי המקצוע המובילים בתחום הביטחון ומערכות האבטחה עומדים לשירותכם ומסייעים הן בבחירת המערכת המתאימה ביותר לכם על מרכיביה השונים והן בהתקנה מדויקת ומיומנת שלה בבית, בחנות או במשרד שלכם. 

חברת שי-מור המקצועית והמסורה מתמחה בהתקנת כל סוגי מערכות אזעקה, בפרט DSC תוצרת קנדה אשר הותקנות בבנק המזרחי ופרויקטים רבים של משרד הבטחון. הציוד אשר מותקן ע"י חברת שי-מור הינו אמין ואף עומד בתקנים ישראליים ובינלאומיים מחמירים כגון: ISO, UL, ULC ועוד.

עתה גם אתם יכולים ליהנות ממענה מקצועי ואיכותי בהתאמה אינדיבידואלית של הציוד לכל דרישותיכם וצרכי העסק שלכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר במספר הטלפון 08-8592672 או בקרו באתר http://www.shay-mor.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here