כוכב הקור סניף ראשל"צ

0
564
כוכב הקור סניף ראשל

כוכב הקור סניף ראשל"צ הינו בין הסניפים המובילים ברשת עם ניסיון שלמעלה מ-35 שנה בענף בניהולו של משה אברהם. התמחות החברה מתמקדת בהתאמה של פתרונות מתקדמים בצורה מדויקת לכל דירה על פי צרכיה האינדיבידואליים. הסניף מתמחה בעיקר במערכות מיני מרכזיים מתקדמות, מערכות מולטי אינוורטר ומערכות V.R.F.

כוכב הקור סניף ראשל"צ ידועים בהשלמת כל פרויקט בצורה המיטבית תוך שיתוף פעולה עם קבלנים מובילים ושימוש בציוד ואביזרים חדישים, תקניים וידידותיים לסביבה שלנו. החברה מעמידה לבחירתכם מגוון עשיר של פתרונות מיזוג אוויר מרשימים לכל מטרה אשר פועלות באופן שקט והינן חסכוניות ומרשימות במיוחד. 

כוכב הקור סניף ראשל"צ שם דגש על יחס אישי, אמינות, שקיפות ומקצועיות בעבודתו בכל היבט. בכך למעשה הצוות המקצועי של החברה מבטיח את השלמת העבודה הטובה ביותר עבורכם בהתאמה מדויקת ומרשימה של פתרונות איכות באופן אינדיבידואלי. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה כבר היום וליהנות מפגישת ייעוץ במהלכה ניתן יהיה להתרשם גם מתצוגה מרהיבה של מערכות מיזוג אוויר חדישות ומשוכללות. 

לקבלת מידע נוסף ומענה איכותי לכל שאלה ובקשה שלכם, צרו קשר במספרי הטלפון 03-9624446 | 0502592889 או בקרו באתר https://www.cohavhakor.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here