י.מ מערכות

0
463
י.מ מערכות

חברת י.מ מערכות הוותיקה התחילה את דרכה בשנת 1998 ומאז עוסקת ביעוץ שיווק והתקנת מערכות אבטחה ותקשורת למגזר העסקי והפרטי גם יחד. צוות החברה מתמחה בהתאמה והתקנה של פתרונות מתקדמים בתחום, ואינספור מפעלים, מרכזים לוגיסטיים, עסקים שונים, משרדים בתים פרטיים ומוסדות שונים כבר זכו ליהנות משירות חדשני אשר שדרג את אופן פעילותם בצורה משמעותית. 

תחומי העיסוק של חברת י.מ מערכות כוללים בין היתר גם – מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות, תקשורת מחשבים, מערכות אינטרקום ואינטרקום טלוויזיה, חשמל חכם, מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות, מערכות כריזה ומוסיקת רקע, בקרת כניסה וחשמל. לרשותכם עומד צוות מקצועי ומיומן אשר שם גדש על התאמת המענה המדויק בצורה האדיבה, מקצועית ומדויקת ביותר. רמת שירות גבוהה ואיכות מוצרים מובילה מהווים נר לרגלי החברה ומובילים כל משימה בה הצוות מעורב, בין אם התייעצות או התקנה של מערכות שונות. 

עתה גם אתם יכולים להבטיח את יישומו של שדרוג משמעותי לבית או לבית העסק שלכם ולבחור בשירותיה של י.מ מערכות המיומנת והמובילה בתחומה. לקבלת מידע נוסף אודות שירותי החברה, הצעת מחיר משתלמת במיוחד ומעתה תכליתי לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 050-8767647 או בקרו באתר https://y-m-systems.co.il.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here