חשיבותם של עורכי דין לענייני תעבורה לנהגים מקצועיים

0
9
Credit: Pixabay.com

נהגים מקצועיים אשר מבלים שעות ארוכות על הכביש, נמצאים בסיכון גבוה יותר להיות מעורבים באירועים תעבורתיים מורכבים. ובדיוק מהסיבה הזו, במקרים רבים הנהגים המקצועיים יבקשו לקבל ליווי של עורכי דין מיומנים, כדי להתמודד עם האתגרים והבעיות. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין משה רבי, מבינים את הצרכים שלכם ועוזרים לכם להתמודד עם החששות והפחדים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

מתי נהג מקצועי צריך לפנות אל עורך דין לענייני תעבורה?

נהג מקצועי שעולה על ההגה הוא אדם שמתפרנס מהנהיגה. כלומר כל תאונת דרכים או אירוע שבו המשטרה מעכבת את הנהג, עלול להיות הרסני מבחינת הקריירה של הנהג. בוודאי אם מדובר על תהליכים ארוכים שבהם אתם מקבלים שלילת רישיון ולא מצליחים להחזיר לעצמכם את הזכות לנהוג. במצב כזה, התערבותם של עורכי דין תעבורה היא הכרחית והיא משמעותית ליכולת להתמודד עם הסיטואציה מבלי לדרדר עוד יותר את המצב.

כשצריך לקבל אישור לעלות על ההגה – חשוב להגיש בקשה נכונה

דוגמה נוספת לחשיבות של ליווי עורכי דין, באה לידי ביטוי כאשר צריך לעבוד אל מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. במקרים רבים המכון הוא הגורם שיכול לאשר לכם לחזור לנהוג, בוודאי אם אתם אחרי עבירות שימוש בסמים או אלכוהול, ואתם חייבים להוכיח שאתם בריאים. הצגת ואישורים באופן אישי יכולה לפתור את הבעיה היא אבל אם העניינים מסתבכים, עורך דין הוא המייצג הרשמי שלכם והוא האדם שאתם חייבים לעבוד איתו כדי לאשר לכם לחזור אל הכביש.

אל תפעלו אם אתם לא בטוחים שזו תהיה הדרך הנכונה

אם אתם לא בטוחים או לא יודעים איך לפעול, אתם צריכים לעצור ולפנות לאנשים שזהו תחום ההתמחות המקצועי שלהם. בעבירות תנועה ותעבורה, כל החלטה שאתם לוקחים עלולה להיות בעלת השפעה הרסנית לאורך שנים ארוכות על הרישיון שלכם, ואין לכם שום אינטרס לעשות טעויות, אשר יגרמו לכם לאבד את הרישיון וכתוצאה מכך גם את מקור הפרנסה שלכם.

הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין משה רבי, מציע לכם ליווי אישי מקצועי בתחום התעבורה, המבוסס על בחינה של המצב המשפטי שלכם, כמו גם יצירה של תכנית עבודה אישית. והכל, כדי לאפשר לכם לחזור לכביש תוך שאתם שומרים על הנחיות החוק. לפרטים נוספים ויצירת קשר עם צוות המשרד, התקשרו למספר הטלפון 0558823088.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here