חברת babymodels

0
381
בחרת babymodels

חברת בייבי מודלס מתמחה בייבוא מבחר מותגים לארץ. בין אם מדובר בבגדי תינוקות ובין אם מדובר בבגדי ילדים, בייבי מודלס מייבאת מבחר קולקציות יוקרתיות מרחבי העולם. בין שלל המותגים שהחברה מייבאת, ניתן למנות את הבאים: Nautica, Adidas, Diesel, CK, Juicy Couture ועוד. 

מותגים אלו ואחרים, מייבאת חברת בייבי מודלס בין היתר מארה"ב ומאירופה, כאשר מידות הבגדים נעות בן 0 עד 16. זאת ועוד, תוך הקפדה מלאה על העיקרון הבא: ניתן להשיג מותגים לילדים בסטנדרט איכותי וחסר פשרות – במחיר נוח לכל כיס. 

חברת בייבי מודלס משתפת פעולה עם שלל חברות וחנויות אופנה מהשורה הראשונה – בארץ ובעולם. זאת, על מנת לפעול להוזלת המחירים בארץ כמו גם לייעל את השילוח של המוצרים לתוך ישראל – במהירות רבה ככל הניתן. 

חברה זו הוקמה לאחר סקירת השוק וניתוח מעמיק שלו. זאת כאשר התוצאות שעלו מתייחסות, בין היתר, אל האהבה הרבה של הצרכן הישראלי למותגים, כמו גם אל הרצון של חנויות למכור מותגים – במחיר נוח. 

בין אם מדובר בבעלי חנויות וותיקות ובין אם מדובר באלו הפותחים חנות חדשה, על מנת למכור ללקוחות את המותגים הגדולים ביותר – ניתן לפנות אל חברת בייבי מודלס. חברה זו תספק מבחר רחב של בגדים לילדים בגילאים שונים.

לפרטים נוספים, בקרו באתר: https://www.babymodels.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here