הכירו את משרדה של מעצבת הפנים דקלה פנירי. דקלה מתמחה בתכנון ועיצוב של בתי עסק, חללים מסחריים, משרדים ובתים פרטיים​. בעת פניה אל שירותיה תוכלו גם אתם להבטיח את קבלת המענה המקצועי והמיומן אשר שם דגש על התאמת העיצוב בצורה מדויקת לכל העדפה וצורך אינדיבידואלי. 

דקלה הינה בוגרת מכללת אולטימה לעיצוב פנים ובוגרת סטודיו 6b לעיצוב חללים מסחריים. היא מחזיקה בניסיון רב שנים בתחום אשר במהלכן התמקצעה בתחומים השונים של עולם העיצוב, לרבות – עיצוב מטבחים, שרטוט ותכנון אדריכלי לצד ייעוץ מיומן ומקצועי במגוון סגנונות עיצוב פנים – החל מכפרי, דרך מודרני ועד ליוקרתי ומרשים במיוחד. 

הדרך ליצירתו ויישומו של עיצוב פנים ייחודי בבית או בבית העסק שלכם עוברת בשירותיה של מעצבת פנים מיומנת ומנוסה אשר מצליחה ליצור את השילוב המושלם בין צרכים עיצוביים לפונקציונליים מדויקים. בעבודה זו יתבצע שילוב של התייחסות למשאבים טבעיים באזור, לרבות תאורה טבעית, כיווני רוח ונוף ייחודי אשר נמצא באזור. מענה איכותי זה יאפשר לכם ליהנות ממראה אטרקטיבי ומרשים אשר עונה על כל צורך פרקטי של כל באי המקום. 

הבטיחו גם אתם את תכנונו ויישומו של עיצוב הפנים אשר עולה בקנה אחד עם כל העדפה אישית שלכם ומצליח לענות על כל צורך ביעילות ודיוק רב, וצרו קשר עם דקלה פנירי כבר היום במספר הטלפון 052-5408091 או בקר באתר https://www.dikladesign.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here