דנה שביט – משרד עו"ד ונוטריון, מתמחה בעריכת בקשות למחיקת רישום פלילי וביטול תיקי משטרה סגורים. יש לציין כי שירותי המשרד כוללים מענה איכותי ומדויק עבור מגוון של צרכים, זאת לרבות קבלת רישיון לנשק, מענה בתחום דיני תעבורה, ייעוץ לצד ליווי וייצוג משפטי מנוסה בכל שלבי החקירה וניהול הליכים משפטיים שונים במיומנות ותוך הגנה על זכויותיכם במלואן. 

המשרד הוקם ומובל גם כיום על ידי עורכת הדין דנה שביט, אשר בעלת וותק עשיר בתחום של למעלה משני עשורים ובעברה מחזיקה בניסיון של קצינת משטרה ותובעת פלילית לשעבר. דנה שביט – משרד עו"ד ונוטריון, מעניק לכל לקוח ולקוח את השירות המקצועי ללא פשרות בשילוב אמינות ומחויבות לאינטרסים שלכם עד לקבלת התוצאה המיטבית בתחום. 

המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בבתי המשפט בכל רחבי הארץ ונותן ייעוץ משפטי בתחום הדין הפלילי, המשטרתי ובתחום דיני תעבורה. בין שירותי המשרד – ביטול רישום משטרתי, מחיקת רישום פלילי, סגירת תיקי משטרה, סיוע בקבלת רישיונות לנשיאת נשק, טיפול בכל סוגי העבירות, לרבות: עבירות סמים, עבירות רכוש, אלימות, עבירות מין ועוד. 

המשרד מספק ליווי מקצועי החל מרגע המעצר ועד לסיום ההליכים המשפטיים בנושא. כך שבמידה וגם אתם מעוניינים להתמודד ביעילות עם מצב מורכב זה ולהשאיר את העבר הפלילי מאחור, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד במספר 052-6498282 או לבקר באתר https://shavitkantor.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here