שמעתם לא פעם על יעילותה של הרפואה הסינית ואתם תוהים כיצד היא תוכל לסייע גם לכם? עתה תוכלו לפנות אל שירותיה של גילי בן סירא – מטפלת מוסמכת ברפואה סינית מטעם קמפוס ברושים, אוניברסיטת תל- אביב משנת 2013 וחברת האגודה לריפוי סיני מסורתי. הנכם מוזמנים לפנות אל קליניקה פרטית ברמת השרון ונווה מונוסון וליהנות ממענה מקצועי בהתאמה אישית לכל מכאוב ובעיה ממנה אתם סובלים. גילי בן סירא הינה מטפלת מקצועית אשר בעלת שתי תחומי התמחות עיקריים – טיפול בכאב ודיקור קוסמטי. 

טיפול בכאבים כרוניים שונים בין אם מדובר בבעיה אורטופדית ובין אם נוירולוגית, יהיה זה אשר יספק את המענה המיידי הנחוץ להקלה בכאב. גילי מתמחה בטיפול ב"שיטת האיזון" אותה יישמה במחלקות שונות בבית החולים "אסף הרופא" ובחדרי כושר בתל אביב. 

דיקור קוסמטי יהיה זה אשר יספק פתרון טבעי ואיכותי לבעיות שונות, ביניהן גם אקנה, נשירת שיער ואפילו טיפול אנטי אייג'ינג אשר מצעיר את עור הפנים ומונע הזדקנות מוקדמת. כך שמעתה אין סיבה לפנות ישירות לפתרון הכירורגי בשעה שהרפואה הסינית מעמידה בפניכם טיפול אפקטיבי שאינו מלווה בכאבים או תופעות לוואי אחרות. 

הבטיחו את קבלת המענה הטבעי והמקצועי לו אתם זקוקים וצרו קשר עם גילי בן סירא כבר היום לאבחון מדויק והתאמה של טיפול אינדיבידואלי. למידע נוסף, צרו קשר במספר הטלפון  054-468-1021 או בקרו באתר http://gilibensira.co.il.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here