שירותיה של חברת "אלי גג אחד" מעניקה לאינספור אנשים ליהנות ממענה המקצועי אשר מוביל בתחום האינסטלציה מזה ארבעת העשורים האחרונים. חברתנו שמה דגש על התאמה המענה המקצועי הנחוץ לכם, זאת במחירים האטרקטיביים ביותר ותוך שירות איכותי ללא תחרות. המענה המושלם לכל צרכי האינסטלציה שלכם, בין אם מדובר במפעלים, בתים פרטיים או בתי עסק שונים. 

שירותיה של חברת "אלי גג אחד" מספקים לאינספור אנשים את האפשרות ליהנות מפתרונות איכותיים וחדשניים לכל בעיה, זאת לרבות איתור נזילות ופתיחת סתימות מכל הסוגים, תיקון פיצוצי צנרת, אספקה פירוק והרכבת ברזים וכלים סניטריים, צילום של קווי הביוב הביתיים ובחצרות, תיקון אסלות וניאגרות סמויות, תיקון ואחזרה של דודי שמש וחשמל ואף עבודות אינסטלציה מורכבות ופשוטות בגובה. 

בכדי להבטיח את השירות היעיל והמקצועי ביותר, חברת "אלי גג אחד" שמחה להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום, אלו אשר נעזרים בציוד משוכלל וחדשני אשר הוכיח את יעילותו לא פעם בפני בעיות שונות במערכת האינסטלציה הפרטית או העסקית. 

חברת "אלי גג אחד" פועלת תחת ניהולו של אליעזר מזרחי, בוגר המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררות, קבלן רשום משרד הבינוי והשיכון מספר 21439, בוגר מנהלי מערכות אינסטלציה רשתות מים וביוב של מכון התקנים הישראלי. לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים ליצור עם צוות החברה במספר הטלפון 050-521-4545, או באתר http://www.eligag1.com

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here