אלטיזכן – להפיק כסף מהאשפה

0
616
קרדיט: שי פינוי דירה

תהיתם פעם למה בכלל צריך שירותי אלטע זאכן? ובכן מסתבר שמדובר בשירות חיוני ומועיל אשר יכול לעזור לאנשים רבים. אך לפני הכל בואו נסביר מה בדיוק עושה שירות אלטיזכן?

שירות אלטע זאכן בעצם מסייע לכם בפינוי דירות מכל מיני חפצים מיותרים ורהיטים ישנים. כאשר יש לכם ריהוט וחפצים שאינם צריכים זוהי פשוט אשפה עבורכם. אין מילה אחרת לתאר מה שסתם מפריע בבית ולא צריך אותו. אך מצד שני מה שאשפה עבורכם יכול להיות בעל ערך עבור מישהו אחר ועל זה מתבסס כל המודל העסקי של אלטיזכן ערבי.

אלטע זאכן פשוט קונה מכם את כל הדברים שאתם לא צריכים. לאחר מכן הוא ממיין את כל מה שקנה מכם ומאחרים ומוכר למי שמעוניין. נכון שלפעמים יש צורך להשקיע הרבה אנרגיה במיון, ניקוי ואפילו צביעה, תיקון ושיפוץ של אותם חפצים על מנת להפיק מהם ערך. אבל היתרון של אלטיזכן הוא שזו הבעיה שלהם ולא שלכם. הם כבר יעשו את העבודה המייגעת וימצאו למי למכור את הדברים, אתם לא תצטרכו לבזבז את הזמן.

בעצם אתם מפיקים מכך כמה יתרונות – היתרון הראשון הוא החיסכון בזמן והתעסקות. היתרון השני הוא עצם העובדה שפיניתם מהדירה דברים שסתם מפריעים. אך היתרון השלישי הוא שאתם יכולים להרוויח מכך כסף. לא נשלה אתכם, לא תתעשרו ממכירת הדברים הישנים לאלטע זאכן. אך מצד שני גם לא תצטרכו להשקיע כסף בפינוי רהיטים וציוד ישן. בעצם אתם מקבלים שירות של פינוי דירות בחינם.

לכן בפעם הבאה שתרצו להיפטר מתכולת דירה או חפצים בודדים, פנו לשירותי אלטיזכן.

היכן ניתן למצוא שירותי אלטע זאכן?

כיום שירותי אלטיזכן ניתנים על ידי חברות העוסקות בפינוי תכולת דירה. חברות אלו מעניקות פתרון למגוון מצבים והשירותים שלהם פשוט חיוניים. חברות אלו מתעסקות בכל מה שקשור ליד שנייה רהיטים תכולת דירה. בין השירותים שתוכלו לקבל:

פינוי דירות אגרנים כפייתיים – תופעת האגרנות היא בעיה פסיכולוגית מאוד לא נעימה. אנשים הסובלים מבעיה זו נוטים לצבור במשך שנים אינספור פריטים חסרי כל שימוש ותכלית. הדבר יוצר מפגע תברואתי ואתגר גדול בפינוי החפצים.  ישנן חברות לפינוי תכולת דירה המתמחות בנישה זו של פינוי דירות אגרנים.

פינוי דירות נפטרים – כאשר אנו מקבלים דירה בירושה אנו עשויים למצוא את עצמינו במצב שבו יש לנו נכס המלא בחפצים שאין לנו מה לעשות איתם. ובגלל כל החפצים איננו יכולים לעשות כלום עם הנכס, לא למכור, לא לשפץ, לא להשכיר. לא רק שאין לנו את הזמן וכלי הרכב לפינוי תכולת הדירה. יתכן שיש לנו קושי רגשי להתמודד עם הדברים הללו. זהו עוד מקרה שבו חברה לפינוי תכולת דירה יכולה לעזור.

אם המצבים הללו מוכרים לכם אתם מוזמנים לפנות לחברת שי פינוי תכולת דירה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here