איך להתמודד עם עבירות תעבורה

איך להתמודד עם עבירות תעבורה
קרדיט - canva

עבירות תנועה עלולות להביא לפסילת רישיון הנהיגה, במיוחד כאשר מדובר על עבירות חמורות. עם זאת, גם צבירת נקודות חובה הניתנות בשל עבירות תנועה קלות יחסית יכולה להביא בסופו של דבר לפסילת הרישיון. תקופת שלילת הרישיון היא כמובן תקופה לא נוחה ואפילו בעייתית מאוד, במיוחד לנהגים אשר נוהגים במסגרת העבודה. ישנם מצבים בהם שלילת הרישיון אינה מיידית אלא ישנה התליית הרישיון. במצב זה, תוקף הרישיון מתבטל באופן זמני עד לקיום התנאי שנקבע על ידי המשטרה או בית המשפט שיכול להיות התייצבות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים או קורס ריענון נהיגה. נהיגה בזמן התליית הרישיון היא עבירה חמורה. על כן, חשוב לשכור עורך דין המתמחה בתחום התעבורה לצורך דחיית התליית רישיון נהיגה וייצוג ראוי. חייגו אל עו"ד זועבי 04-6001866

מה הכי חשוב לדעת?

התליית הרישיון מתרחשת בין היתר כאשר הצטברו לנהגים 12 נקודות בשל עבירות תעבורה. בין אם זוהי עבירת נהיגה בשכרות ובין אם עבירה אחרת. החוק יחייב את הנהג לעבור קורס נהיגה מונעת ובמצב זה, משרד הרישוי יבצע התלייה של רישיון הנהיגה.

הסברה היא שהתליית הרישיון נשארת בתוקף עד לסיום הקורס היא לא ריאלית. אפשר לבטל את ההתלייה תוך הצגה של אישור על הרישום לקורס או לחילופין כאשר עורך הדין מציג טיעונים אחרים המצדיקים זאת. לכן, פניה לעורך דין צריכה להתבצע בהקדם. עורך הדין ילווה אתכם ויכוון אתכם כיצד לפעול כך שהסיכוי לדחיית ההתליה יעלה והרישיון  יחזור להיות בתוקף.

בחירת עורך דין נכונה- הדרך בה תעזרו לעצמכם

חשוב שתפנו אל עורך דין מקצועי לקבלת ייעוץ משפטי מוקדם ככל האפשר, כבר מיד לאחר שנרשם הדו"ח כדי שעורך הדין יוכל להתכונן היטב לרגע הגשת כתב האישום. חשוב שתהיו שקופים וכנים עמו ותזכירו כל פרט. כך גדל הסיכוי שעורך הדין יצליח להפחית את העונש הן כשמדובר על עבירה קלה יחסית והן במקרה קשה בו עורך הדין ילחם עבורכם כדי להקל בסעיפי האישום כי כל הקלה תשפיע מאד על חייכם לאחר מכן. כאשר יש לכם חיבור טוב, כימיה טובה וקשר טוב עם עורכי הדין שאתם שוכרים למשימה יהיה לכם קל לעשות זאת ולשתף פעולה. פעלו מתוך כבוד הדדי ותראו כיצד תצליחו להתגבר על כל מכשול ובקרוב תהיו אחרי התקופה הזאת.

זיאד זועבי משרד עורכי דין, מתמחה בעולם התעבורה ומעניק שירות משפטי ייצוגי וייעוץ משפטי ברמה גבוהה. החברה דוגלת במצוינות ומזמינה אתכם ליצור קשר אם נקלעתם לסיטואציה סבוכה בעבירות תנועה על מנת לקבל ייצוג משפטי ראוי ומכבד.

עסקים נוספים במגזין
מעצבת פנים ברחובות
עיצוב פנים הוא תחום מבוקש מאוד. חללים שונים עוברים תהליך...
טיפול פסיכולוגי בצפון
טיפול פסיכולוגי אינו נחשב למותרות ועם שגרה לחוצה ומאתגרת כמו...
אותיות גרפולוגיה
פנו בהקדם אל גרפולוג מומחה
אותיות גרפולוגיה גרפולוגיה הוא מקצוע שבוחן לעומק את כתב היד של...
עבירות מין- תחום רגיש במיוחד במשפט הפלילי
עבירות מין הן נושא רגיש במיוחד בתוך המשפט הפלילי. ההתייחסות...
עורך דין לענייני צוואה
עורך דין לענייני צוואה עורך צוואות ומייצג לקוחות כאשר מתעוררות...
מקרן להשכרה
במידה ואתם מארגנים הקרנה עבור קהל גדול של כל דבר...
רנטגן עד הבית
בדיקות רפואיות שיש לבצע במרפאה או בבית חולים עשויות להיות...
תרופות במחירים הזולים ביותר שתוכלו למצוא
אם חשבתם לקנות שוב ויאגרה בישראל ונחרדתם מהמחיר, למה לא...
הדרך הנכונה לעשות שיפוצים בבית
רבים מאיתנו חושבים מידי פעם על שיפוץ שהם היו רוצים...
פינות אוכל מאלומיניום לגינה: השילוב המושלם בין עמידות ועיצוב
פינות אוכל לגינה עשויות מאלומיניום מציעות את השילוב המושלם בין...
דילוג לתוכן