אודי מסינגר – אדריכלות ובניה ירוקה מציע מגוון שירותים בתחום האדריכלות הירוקה. אודי מסינגר הוא הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים המתמחה באדריכלות ירוקה לבתים פרטיים – הן בבניה מתקדמת והן בבניה "רגילה". מומחה זה מלווה מגוון משפחות למעלה מ-20 שנה, תוך שהוא מסייע להן בתכנון ובבניית בתים ותוספות בניה. 

לאור ניסיונו הקודם כקבלן בניה וכמנהל פרויקטים, אודי מסינגר מציע ללקוחותיו תהליך תכנון מוקפד, מתוחכם ויצירתי – לאורכו הוא לוקח בחשבון את תקציב הבניה הרלוונטי. בהתאם לכך, הוא מציע שלל פתרונות עיצוב ובניה; פתרונות שיחסכו לכם זמן וכסף רב – כמו גם ינצלו את יתרונות המגרש שלכם על הצד הטוב ביותר. 

ערכי היסוד המנחים את אודי מסינגר בעבודתו מתבססים על תכנון ירוק ובניית הבית באמצעות חומרי גלם מתקדמים ומבודדים, ומשיטות מתקדמות – תוך שימת דגש על כיווני השמש והרוח. מעבר לכך, תהליך התכנון של המבנה הינו יעיל, חסכוני ומיועד, בסופו של דבר, להביא לכדי בניה ברמה גבוהה, תחזוקה יעילה, כמו גם חסכון משמעותי בעלויות החשמל. 

מעבר לכך, נדגיש כי שיטות הבניה שמציע אודי מסינגר מציעות מענה מתקדם הן בתחום הקונבנציונלי והן בתחום הבניה הקלה. כלומר מדובר בהתמחות רב-תחומית אשר איננה מוכתבת מראש על ידי מגבלות החומר. זאת, כאשר המטרה הסופית הינה לספק לקהל הלקוחות את המענה הדרוש, תוך קבלת החלטות באופן מושכל – כמו גם שמירה על מלוא האינטרסים שלהם. 

לפרטים נוספים, בקרו באתר: https://www.mesinger.co.il

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here