פרופיל חברה לחברה פיננסית

התחום הפיננסי הינו אחד התחומים הבולטים ביותר כיום. חברות רבות מעניקות שירותים פיננסיים רחבים כדוגמת תוכנית עסקית, גיוס הון, ניהול תקציב, הקצאת משאבים לפיתוח עתידי ועוד. אותן חברות העוסקות בתחומים פיננסיים צריכות פרופיל חברה יצוגי אשר ישרת אותן נאמנה למול לקוחות פוטנציאלים. המבנה הכללי של פרופיל חברה לחברה פיננסית דומה לפרופיל חברה לכל חברה אחרת, אולם לתחום זה מספר נקודות יחודיות עליהן יש לתת את הדעת בעת כתיבת הפרופיל.

 

כאשר הינכם כותבים פרופיל חברה לחברה פיננסית העקרון המנחה שצריך להוביל אתכם הינה יצירת תחושת אמון בחברה. כל אדם ובניהם אני, מאוד מאוד חוששת להכניס אנשים אל הכיס שלי או אל הפרטים הפיננסיים של העסק שלי. פרופיל חברה של חברה הנותנת שירותים פיננסיים לעסקים, חייב לייצר תחושה אמינה. את האמינות נוכל ליצור באמצעות העברת מידע מדויק אודות האנשים העומדים מאחורי החברה, שנות פעילות, מוניטין, ניסיון, מקומות תעסוקה, השכלה רלוונטית. כל מידע שאתם יכולים לתת על מנת לבסס תחושה של אמון.

 

כל פרופיל חברה חייב לשדר מקצועית, פרופיל חברה של חברה פיננסית צריך לשדר מקצועית עם קבלות. אם יש לכם אפשרות, הכניסו חוות דעת של לקוחות, תנו שמות (לא ראשי תיבות) של עסקים עימם עבדתם, פרטו מה בדיוק עשיתם למען החברה. זה עובד.

 

פרופיל חברה של חברה פיננסית חייב להגדי בצורה ברורה מהם השירותים שהחברה מספקת ולא פחות חשוב, מה יוצא מזה לבעל העסק. האם מדובר בשירות או במוצר המאפשר למדוד תוצאות בטווח קצר, האם מדובר על מודל עבודה שיבטיח תוצאות בטווח ארוך. מאוד חשוב להיות ברורים. רצוי שיהיו לכם כמה מוצרים או שירותים בעלי אפקטיביות לטווח הקצר, כך תוכלו להציג בפני לקוחות פורמט עבודה שלא ידרוש מהם מחוייבות ארוכת טווח ויסייע בבדיקה הדדית. עלות מול תועלת.

 

 

השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם
   שם:
   טלפון:
   דוא"ל: