פרופיל חברה לעסק קטן

כל עסק, בין אם מדובר בעסק של אדם אחד או של מספר עובדים, חייב פרופיל חברה מקצועי ואיכותי על מנת להתחיל דו שיח עם לקוח פוטנציאלי. כאשר אתם פונים מיוזמתכם אל לקוח רלוונטי או מגיבים לפנייה של מתעניין, פרופיל חברה רציני עם מסרים שיווקיים, יסייע לכם לקדם את עצמכם ולתת כמה שיותר מידע בבאת אחת, בצורה עניינית. פרופיל חברה מסייע בקידום כל עסק ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסק קטן.
אם אתה עסק קטן וברשותך פרופיל חברה רהוט, מנוסח בצורה איכותית תוך הבלטת יתרונות העסק שלך, סביר שתעשה רושם ראשוני חיובי יותר.  


1. כאשר כותבים פרופיל חברה לעסק קטן חשוב להדגיש את היחס האישי והמחויבות ללקוח. בעסק קטן כל לקוח הוא לקוח גדול ולכן יש לכם יתרון ברור של שירות ללא גבולות. אל תהססו לציין זאת בפרופיל חברה.


2. כמו כן אל תהססו להישען על ניסיון עבר. אומנם העסק שלכם קטן ופועל מהבית, אך בעבר כיהנתם בתפקיד זה וזה בחברה זו וזו, היות ואתם ברוב המקרים העסק, כל ניסיון עבר רלוונטי לפרופיל חברה. זכרו שיווק המותג שנקרא "אני" הוא למעשה שיווק ישיר של העסק.


3. כאשר כותבים פרופיל חברה לעסק קטן מומלץ לאסוף כמה שיותר משובים מלקוחות קיימים או אנשים שמכירים אתכם ואת העסק, כך שתוכלו לכתוב את הפרופיל תוך התייחסות לנקודות מבט שונות. שאלו את הלקוחות מהם נקודות החוזק שלכם, איך טיפלתם בהם לאורך תקופת ההתקשרות וכמובן השאירו מקום לביקורת. לאחר שתעשו זאת תראו איך פתאום יהיה ברשותכם מידע רלוונטי לפרופיל חברה.


4. בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, תמיד צריך לזכור כי בחוץ מחכה לכם תחרות על כל לקוח. ככל שתקדישו יותר לפרופיל חברה, כך תנצלו את דריסת הרגל הראשונה למול המתעניין לצירת רושם חיובי. אל תשכחו לציין בפרופיל חברה פרטי התקשרות מלאים, כולל אתר אינטרנט ומייל. מומלץ להקפיד על כמה שיותר אמצעי התקשרות על מנת לאפשר לכל לקוח לפנות בדרך שנוחה לו, זה מעיד על רצינות העסק.


5.  מעבר לכך, ניתן לציין בפרופיל חברה חזון או שירותים עתידיים שאתם מבקשים לתת, גם עם העסק שלכם אינו נותן שירות זה כרגע. חשוב לא לאבד את הקשר למה שאתם בפועל עושים כרגע ולא לציין בפרופיל חברה משהו שלא תוכלו לספק, אולם בהחלט ניתן להציג מכלול רחב יותר, זכרו. פרופיל חברה אינו מסמך שכותבים כל יום.


6. כאשר כותבים פרופיל חברה ניתן גם לציין שיתופי פעולה שאתם עושים, במטרה לאפשר ללקוח לקבל קשת רחבה של מוצרים. אם אתם נותנים שירותי תרגום ואתם מכירים עסק אחר שנותן שירותי קלדנות, תוכלו לציין זאת בפרופיל חברה ובכך להרחיב סל שירותים קיים.

השאר פרטים לשיחת ייעוץ חינם
   שם:
   טלפון:
   דוא"ל: